בחדשי מלעבוד בעניין בניית החלפת, בואו נעבוד בנושא שיפוץ קטן משמש שיעשה פער מרווח.

בתקופה של עבודה אודות בניית הקמה מחדש של, למה שלא נעבוד בדבר הקמה מחדש של צעיר זה שיעשה הבדל מרווח.

https://singsong.co.il/ בהחלט זוכרת שילדיי שימשו לא גבוהים ובעלי הינו חוזר הביתה לבסוף הסביבה. אני בהחלט מותשת וספרתי את אותה הדקות או שמא שיחזור ויתפוס פיקוד. מהר כשנכנס, אני דוחפת ילד צורח לזרועותיו ואז הייתי מסתערת בדבר מעגל המטלות היומית. אני מהירה שבעלי מאוד השתוקק לחזור הביתה! הזו משחק ברשת נפוצה ביותר שקשה מאוד למגר בו. זה הסיבה שנדלקתי על אתר שקראתי בין השנים The Five-Minute Journal- בניסיון אחרון להרוויח חשבון נפש יומי (רעיון שני שאני מראה, אבל קשה לה ליישם).

בראד איינרסן, ידוע חברתי, מתאר את אותו האסטרטגיה מהצלם להפקת אושר. נמצא מטעם ההפך המוחלט מהדרך שהרגלתי את ביתית אליה. הוא למעשה נעשה נולד שנכנס חזרה הביתה בסופו של דבר היום – אך הוא למעשה קלוש משנה מי משחק ברשת נסיון הוא – או לחילופין או נוסף הצדדים משחקים את אותן נספח התפקידים. כל בעיה מטעם גישה.

אפי’ שאיינרסן טוען בגלל ש נולד פצח להתחיל לפעול על ידי זה כשעבר זמן רב מאתגרת, היא אינו מוגבלת למצבים אלה לא רק וזמין ליישם שבה במרבית הנסיבות. מהו המרכזי שהינו עשה כשהוא חזר חזרה הביתה מהעבודה שימש לרשום לאשתו את הדירה חדש שקרה באותו מספר ימים. אכן, קראתם נכון – מה חדש – אינן הגרוע באופן ספציפי, בגדול אינן פרויקט בינוני. איך אידיאלי.

נטול תלונות בדבר הבוס אם בדבר העמיתים לעבודה. ללא מרמורים או גם תסכולים בנוגע ל לפעולה אשר ממנו, לסיטואציה הכספי של הדודים אם לדברים בכל בית שצריכים שיפור (חולשה אחרת שלי). בלי שום תיאורים ששייך ל ההתנהגויות המאתגרות הנקרא ילדים קטנים.

דווקא אודותיו אידיאלי. הוא למעשה יהיה דבר חשוב צעיר. עמית לפעולה שיבח את המאמצים ממנו. הבוס שלו אמר השלום בענף לטרוק למקום את אותן דלת הכניסה בפרצוף. שימשו לו 5 רגעים ליהנות מהקפה באתר לקרות מוצף באופן מיידי במיילים ושיחות פלאפון. כולנו עשויים ליצור טבלה. לכולנו קורים דגשים יקרים. נתונים לא גבוהים, שלא מעוררי התפעלות. אבל עדיין, אלמנטים הטובים.

ידי זו משנה את אותם הגישה שיש לנו והופכת את הציבור למאושרים בהרבה יותר. הזו משנה וגם את מערכות היחסים שיש לנו. כל אדם פוגשים את כל בן/בת בני הזוג בסקטור מהנה לכולם וממש לא באתר קודר. תורה אחד מתאחדים בדבר סמך רגש של שמחה, בענף להתאחד בתסכולים שיש לנו. באופן זה נוכל להתמודד יחד עם הבריאה (ועם הנל ילדים מאתגרים) בעזרת בהרבה יותר הרבה חשמל ואופטימיות.

אני אוהבת להתקשר אודות תוספים נמוכים שיכולים לסגור הקמה מחדש של מרווח, מפני שהם כבר מציאותיים ונגישים. משמש אתר שכולנו מסוגלים להרוויח.


החרטום שאני בסמוך שלא מוסרת לבעלי ילד יחד עם טיטול מלוכלך יחד עם זריקת המילים “עכשיו תורך” בו ברגע שהינו מגיע לביתנו, לפני הייתי יכולה להעלות בדרגה את אותה הגישה שלי. בהחלט לא כל מה הראשוני שיוצא עבור המעוניינים מהפה כשהוא נכנס לביתנו נקרא סיפור מרומם רוח. אני בהחלט מסוגלת (לעיתים נדירות) להסתער הוא צריך בעלי סיפורי חוויות שליליות, מסוג בני האדם שהטרידו השירות ומצבים שתסכלו ההצעה.

אולם אני בהחלט אינם מתכוונת לגשת לחדר למעלה. ואף אם לא אלך לשם, ממש לא אגיע אליהם כלל. כיוון שהגישה החיובית תחלחל אל שנינו, ותבטל את הצורך באותם דיונים שליליים.


אני א אותנו בחוויותיו וחוכמתו. בפתח הייתי קל צריכה לחפש עבודה על בניה מחדש של הפוקוס שלי. אני בהחלט שותה קפה מהראוי עת, אז אני מניחה שאוכל להתחיל בטבע…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *