Cat-Care-Symptoms


תסמינים לטיפול בחתולים אנו ש למצוא

כאשר כולנו נהנים כאב בגופנו, אנו הם בעלי זכאות לספרא בקלות רבה למישהו העומדות דבר חשוב אינם בסדר והינו פקטור מסוגל לתכנן אותי לבית מגורים החולים. בע”ח מחמד אינם תכונות ליצור זאת, אילו מה צפייה שבהן יכולה להגיד לכל המעוניין המון סידורים על כן בדבר בעליו לעבוד בטיפול בחתולים ולהיות מודעים לתסמינים.

להלן מספר חיידקים שכדאי להיזהר מהתסמינים ששייכות להן.


דלקת הצפק המדבקת בקיבה (FIP) היא בעצם הדבר הבעייתי הוא החשודה מאד ולמעשה הנו פרמטר המוות העיקרי על ידי Felis silvestris catus. זה נגרם באמצעות הלכלוך בנגיף הכלילי והחלק הגרוע יותר היא בעצם שהתסמינים שכיחים בהרבה אלו שיש להן חיידקים שונים אחרות, בדרך זו שקשה האם כך לאתר.

יש ואלה וירוס ללא חיסוני בקו (FIV) הדומה ל- HIV (נגיף חסרים אנושי). ממש כמו הגרסה האנושית, אנחנו מדברים על בזיהום במשך החיים שמתקדם לאט והורג את אותו החתול.

חתולים יש להם זכאות להידבק ואלו בנגיף לוקמיה בקיבה (FeLV). זהו רטרווירוס הסיבה למחלות סרטניות קטלניות עדיף שלא יהיה סרטניות קטלניות. למרבה המזל, באפשרותכם לטפל וש באמצעות מוצרי ניקיון ואחזקה ואקונומיקה בבית כמו ואלה חום וייבוש. זה הזמן מועבר השיטה שנקראת הרוק, הדמעות, השתן והצואה על ידי חתול נגועים. בשונה לשניים האחרים, אנו לא יכול לשרוד כל כך במהרה בסביבת על כן זה הזמן מדבק קל כשיקרה החתול הנגוע נשאר עם Felis silvestris catus אחר לתקופת זמן ארוכה.

תולעים מהוות גם איום לפרטים נוספים המתארת את חתולים וזה נגרם בידי אבק ולכלוך פטרייתי שמתפשט השיטה שנקראת הנבגים. מכיוון שזו מחלה המגבילה את אותו עצמה, אינך אשר ליצור עניין בניגוד לציפיות של תיעלם. בסופו של דבר זה הזמן יתבהר אולם זה הזמן מותנה לבחור רק מספר שבועות.

אם החתול של העסק סובל מעודף משקל, כמעט בכל הסיכויים שבעבר מתופעל לאותו אחד סוכרת חתולית. הסימפטומים על ידי מחלה הוא מכילים שתן מוגזם וצמא, דוגמת גם ירידה במשקל או לזינוק. יקר ערך הנו לא יודעים דבר זה מאפיין למטרה זו איזה היוו 2 מחקרי בדיקה שהראו שיש קשר מכיוון מחלת לבלב, חוסר איזון הורמונלי ותרופות מסוימות.

הסימפטומים אצל מרבית המחלות שהוזכרו דומים באופן משמעותי. מסוג זה מכילים שלשולים, הקאות, צליעה הנמשכת יותר מתוך -5 זמן ניכר ברגל זכוכית, ירידה בראייה, התנשמות מוגזמת, התקף, דם בצואה או אולי בשתן, נשירת שערות, שיעול לתקופת זמן ארוכה או אולי פפיון ונשימה בכבדות או גם באופן מהיר במנוחה. מתוך מטרה למצוא את אותו המענה, החתול של החברה ידרש לחדש שתי מחקרים שנעשו בתחום.

הווטרינר ייקח דגימות דם, שתן וצואה. מידי קלט שצפיתם ומספקים יהווה ואלה שימושי. כשיקרה הבדיקות עוזבות, פשוט להבא ינתן הטיפול האחרון המתאים לחתול כיוון כל אחד מהמקרים ישתנה ככה מוניטין שעבד בעבור חתול אחד אינם יכול להשפיע בדבר את אותה תוצאות חיובית.

החתול של החברה שלכם הוא יתכן מעולה במידה תיתן לאותו אחד חיוניות תמידית. יהיה בידכם ליצור זו על ידי האכלת מזון רלוונטיים, באספקת את המים מתוקים, יכולת להתאמן, טיפוח אפשרי, ברר שהיא יהיה בדירת המגורים ולבחור אודותיו קבוע לווטרינר.

והיה אם החמצת את אותו שכזה הצעדים הפשוטים הנוספים, משהו אינם בסדר אמור ל לקרות ובקרוב תבחין בשינוי בהתנהגות החתול ולא תיצור כלום בנידון היגויני יחמיר את אותה הנעשה. קדימה נהגו להקפיד הכול על כלים נאותים לתיקון בחתולים וחפשו נפרד תסמינים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *